Ghost Recon: Wildlands
  • Editör Puanı
  • Lisans Ücretsiz
  • Kategori Aksiyon
  • Boyut
  • Diller İngilizce
  • İşletim Sistemi Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
  • İndirilme
  • Geliştirici Ubisoft

Aksiyon Oyunu

Windows bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz serinin soluksuz bir şekilde oynayabileceğiniz aksiyon oyunudur. Ghost Recon serisine yeni bir soluk kazandıran Ghost Recon: Wildlands oyunu açık dünya tabanlı olup grafikleri açısından oldukça etkileyicidir. 

Taktiksel bir yapı ile karşımıza çıkan oyunda belli haritalarda kahraman timimizle birlikte görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Oyunun en güzel tarafı ise oyunda kendi kahramanımızı kendimiz oluşturuyoruz ve bu şekilde maceraya dahil oluyoruz. Bolivya'yı uyuşturucu çetelerinin elinden kurtarmak ve bu ticarete bir dur demek için çabaladığımız Ghost Recon: Wildlands oyununda co-op modunda oyunu oynayarak görevleri birlikte tamamlamaya çalışıyoruz. Bu görevleri belirleyerek kendi yolumuzu da izleyebiliyoruz. Oyunda dilerseniz bu çeteleri vurmak için bir gece yarısını bekleyerek gizli bir şekilde görevi tamamlayabilir dilerseniz de etrafı mermi gölüne çevirerek size verilen görevleri tamamlayabilirsiniz. 

Etkileyici seslerin yanısıra kaliteli grafiklerle donatılmış olan oyunca oyuncular 60 farklı kara, deniz ve hava aracından istediğini kullanabiliyor. Eşsiz bir manzara karşısında çatışmalara girdiğiniz oyun bilgisayarınızın donanımlarını biraz yorabilir. 

Oyunun hikayesi günümüzün yakın tarihinde geçiyor bu nedenle oyun daha zevkli bir hal almış. Dünya çapındaki uyuşturucu ticaretini durdurmak için dünyanın en büyük uyuşturucu kartellerine savaş açıyoruz. Bolivya'da kokain üretimini yapanlara ülkeyi uyuşturucu yuvasına çevirmek isteyenlere karşı mücadele verdiğimiz Ghost Recon: Wildlands oyununda görevleri tamamlamak için zaman zaman açık arazilere çıkıyor zaman zaman ise kapalı haritalarda yada mekanlarda çarpışabiliyoruz. 

Eğer sizde aksiyon dolu bir mücadele de yerinizi almak istiyorsanız mutlaka Ghost Recon: Wildlands'ı denemelisiniz.