How to Survive 2
  • Editör Puanı
  • Lisans Ücretsiz
  • Kategori Aksiyon
  • Boyut Bilinmiyor
  • Diller İngilizce
  • İşletim Sistemi Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
  • İndirilme
  • Geliştirici 505 Games

Zombi Aksiyon Oyunu

How to Survive 2 oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. 

Geminiz battı ve yaratıklarla dolu ıssız bir adada yalnız kaldınız. Peki nasıl hayatta kalmayı başaracaksınız?
Hayatta kalmak için yaratıkları yok etmeniz gereken oyunda önce yieyecek su ve sığınak bulmalısınız. Zaman zaman olumsuz hava koşullarıyla karşılaşabiliyorsunuz. Issız adada karşınıza çıkan çeşit çeşit zombilerden olabildiğince kurtulmak için elinizden gelenin fazlasını dahi yapmanız gerekiyor. 

Balta, tüfek, bıçak gibi öldürücü aletleri kullanarak hayatta kalma mücadelesi vermeniz gerekiyor. Yeni geliştirilmiş olan kamera sayesinde karakterinizi yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz. Karakterinizi oluşturduktan sonra uzman olmak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. 

Multiplayer olarak oynayabileceğiniz How to Survive 2 oyununda 16 oyuncuya kadar davet edebiliyorsunuz. Aynı anda 4 oyuncuyla aynı bilgisayar üzerinden oynayabiliyorsunuz. Hayatta kalmak için güvenli bir kamp inşa etmeniz gerekiyor. 3 farklı özelliğe sahip olan karakterlerden birini seçerek oyuna başlayabiliyoruz. 

Karşınıza çıkan zombileri elimizdeki silahla öldürmek için büyük bir mücadele verdiğimiz oyunda adada bize ilk olarak sopa hediye ediliyor. Bununla neler yapabileceğinizi oyun içerisinde göreceksiniz. Zombiler ile kıyasıya bir mücadelenin ortasında kendimizi bulduğumuz How to Survive 2 oyununda 100'den fazla silah seçeneği bulunuyor. 

Adada hayatta kalanlarla mücadele ederek bizde hayatta kalmaya çalışıyoruz. Oyunun başında çıktığımız da adada yaralı biriyle karşılaşıp onu iyileştirmeye çalışıyoruz. Bu esnada bizden istemiş olduğu bitkinin iyileştirici özelliğini de öğreniyoruz. 

Genel olarak zombileri öldürmeye çalışıyoruz. Etrafta çok fazla kişi olmadığı için tek bir kişiden görev alarak ilerliyoruz. Onların vermiş olduğu görevi ana göre olarak düşünerek ilerlemeniz gerekiyor. Oyunun ilerleyen zamanlarında daha vahşi zombilerle karşılaşıyor ve daha büyük mücadeleler veriyorsunuz. Eğer sizde aksiyon öğelerinin yer aldığı etkileyici bir zombi oyunu oynamak istiyorsanız mutlaka How to Survive 2'yi denemelisiniz. 

How to Survive 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 64 bits 
İşlemci: Intel i3 3GHz 
Bellek: 4 GB RAM 
Ekran Kartı: DirectX 11 compatible 
DirectX: Sürüm 11 
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı 
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan 
Ses Kartı: DirectX 11 compatible

Ekran Görüntüleri