Internet Explorer
  • Editör Puanı
  • Lisans Ücretsiz
  • Kategori Resim Araçları
  • Boyut 21.99
  • Diller Türkçe
  • İşletim Sistemi Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
  • İndirilme
  • Geliştirici Microsoft Corporation

İnternet Tarayıcısı

Microsoftun yeni işletim sistemi olan Windows 8 ile birlikte geliştirilen Internet Explorer 10 internette daha hızlı ve güvenli sörf yapmanıza imkanı sağlıyor. Kullanıcı odaklı arayüzü ve yapısı ile kullanımı son derece basit olan Explorer sistem özelliklerini maksimum verimlilikte kullanarak gereksiz kasılmalara yol açmıyor.

Internet Explorer 10 hem hızlı hem de akıcı. Web'de yapmak istediğiniz her şey bir kaydırma ya da bir dokunuş uzağınızda, anlık duygusu veriyor. Tarayıcı sekmeleri ve denetim düğmeleri yalnızca onlara ihtiyacınız varken görünüyor, diğer zamanlarda sessizce ortadan kayboluyorlar.

Siteleri Başlangıç ekranınıza sabitleyerek hızlıca bulun ya da bir siteyi sık kullanılanlarınıza ekleyin ve Internet Explorer'la her yerden erişin. Haberleri çevrimiçi olarak okumayı seviyor musunuz? Desteklenen sitelerde bir sayfadan diğerine rahatça geçmek için hızlı sayfa çevirmeyi açın.

Internet Explorer 10 ile, bir sekmeden diğerine hızla geçebilir ve sık kullandığınız sitelere erişebilirsiniz. Sosyalleşme, alışveriş yapma, ders çalışma, paylaşma, işleri halletme; tüm bunlar büyük olasılıkla gün içinde web'de yaptığınız ve kişisel bilgilerinizi diğer kişilere sunan şeyler. Internet Explorer 10, daha iyi perde arkası güvenlik ve gizliliğiniz üzerinde daha fazla denetimle sizi korur.

Hızlı
Hız için tasarlanmış bir tarayıcıyla web'de daha hızlı gezinin. Internet Explorer 10 ile siteler daha hızlı yüklenir ve tarama deneyimi daha sorunsuzdur.

Akıcı
Internet Explorer bilgisayarınızın kullanılmayan gücünden yararlanarak canlı grafikler, göz alıcı videolar ve etkileşimli içeriklerle dolu sayfaları hızla sunar.

Kullanışlı
Windows 7 çalıştıran bilgisayarınız ile sabitlenmiş siteler ve sorunsuz tümleştirme sayesinde web deneyiminizi istediğiniz gibi yaşayın.

Daha güvenli
SmartScreen Filter gibi geliştirilmiş özellikler ve İzlenme Koruması bilgisayarınıza ve gizliliğinize yönelik tehditlere karşı daha hazırlıklı olmanızı sağlar.

Web'de sık kullandıklarınız
Internet Explorer 10, sık kullandığınız siteleri nasıl izlemek istediğinizi seçmenize izin verir, böylece bu sitelere daha hızlı erişebilirsiniz. Sık kullanılanlarınızı saklamanın ve düzenlemenin üç yolu var:

Başlangıç Ekranına Sabitle. Anında erişim ve bildirimler için siteleri Başlangıç ekranınıza sabitleyin.

Sık kullanılan yap. Siteleri sık kullanılanlara ekleyin, böylece Internet Explorer'da her yerden kullanılabilirler.

Uygulamayı edinin. Bazı sitelerin, içeriğin tadını çıkarabilmeniz için size yeni yollar sunan, yükleyebileceğiniz uygulamaları vardır.
Ekran Görüntüleri