Windows 10 İzlenmeleri Kaldırma Güvenlik Programı

Windows 10'da güvenlik açıklarıyla birlikte gelmesiyle dikkat çeken Microsoft'un bu problemini gidermek için hazırlanmış iyi bir güvenlik programıdır. Bildiğiniz üzere Windows 10'daki izlenme durumu var. Bunu engellemek için hazırlanmış onlarca güvenlik programlarından en iyisidir. Windows 10 piyasaya sürüldüğükten sonra tartışmaların odağı haline geldi. Kullanım bilgilerini toplayarak geliştirmeye yönelik geçici çözümler için çok sayıda girişim yapıldı. 

Windows 10'da gizliliği korumak için tek yapmanız gereken şey programın arayüzünde yer alan düğmeye basmak. Gizlilikle ilgili sorunlaı gidermek için basit bir yapı üzerine tasarlanmıştır. İzleme servislerini engelleyen program hosts dosyasına yeni alanlar eklemektedir. 

Win Privacy nasıl kullanılır?
Programın arayüzünde yer alan "Fix Privacy Issues" yani gizlilik sorunlarını çözme düğmesine bastıktan sonra tüm düzeltmeleri doldurabilirsiniz. İzlenme servislerini devre dışı bırakabilen Win Privacy programı isteğe bağlı bir şekilde Windows güncelleme hizmetinden yararlanmanıza da olanak sağlamaktadır. 

Windows 10 gizlilik sorunları için hızlı ve kolay düzeltme arayan kullanıcılar için iyi bir seçenek olabilir. Eğer sizde izlenmek istemiyor ve güvenliğinizi sağlamak istiyorsanız mutlaka Win Privacy programını denemelisiniz. 

Ekran Görüntüleri