• Editör Puanı
  • Lisans Ücretsiz
  • Kategori Aksiyon
  • Boyut
  • Diller İngilizce
  • İşletim Sistemi Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1
  • İndirilme
  • Geliştirici Valve

MOBA Türünde Aksiyon Oyunu

Aksiyonun biran olsun eksilmediği bir oyuna ne dersiniz?

Valve gibi başarılı bir yapımın imzasına sahip olan Dota 2 oyunu strateji öğelerini kapsayan başarılı bir aksiyon oyunudur. Özüne bağlı olmasıyla ön plana çıkan Valve bu oyunda da efsanevi bir çıkış yapmayı başarıyor. 

Kaliteli grafiklerin yer aldığı oyunda çevirimiçi olarak 5'e 5 takımlar halinde savaşa katılıyoruz. Piyasasında popüler Windows bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyunu internet üzerinden akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz. 

PvP karşılaşmalarını diğer oyunculara karşı yaptığımız oyunda 1. seviyeden başlayarak ilerlemeye başlıyoruz. Oyun içerisinde kazandığımız tecrübe puanı ile oyundaki kariyerimizi belirliyoruz. Kahramanlarla savaş alanı üzerinde hakimiyet sağlayarak karakterimizi güçlendirmeye çalışıyoruz. 

Düşmanlarımızı ve yaratıkları yok ettikçe kazandığımız paralar ile daha güçlü silahlar, eşyalar ve büyülü zırhlar alabiliyoruz. Bu sayede oyundaki kariyerimizi daha iyi hale getirmemiz de mümkün oluyor. Derin bir stratejik yapıya sahip olan Dota 2 oyunu genel olarak aksiyon oyunu severleri memnun edecek düzeyde başarılı bir yapımdır.

Düşmanları yok ederek onların kazanmış olduğu altınlara ve paralara da sahip olabiliyoruz. Tarafsız yaratıkları ve düşman kahramanları öldürerek oyun deneyiminizi daha iyi hale getirmemiz mümkün. Eğer sizde MOBA türü oyunlardan keyif alıyorsanız mutlaka Dota 2'yi denemelisiniz. 

Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri
İşlemci: Dual core Intel or AMD at 2.8 GHz 
Bellek: 4 GB RAM 
Ekran Kartı: nVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600 
DirectX: Sürüm 9.0c 
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı 
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan 
Ses Kartı: DirectX Compatible

Ekran Görüntüleri