Telegram Messenger

4.0
Derecelendirme

287,187+

İndirme

Tüm Yaşlar

YAŞ
angleMark
4.5
Derecelendirme
500 Mn+
İndirme
17 yaş ve üzeri yetişkin
YAŞ

Telegram Messenger Hakkında

 • Uygulama ismi
  Telegram Messenger
 • Diller
  Türkçe / İngilizce
 • Geliştirici
  Telegram FZ-LLC
 • Kategori
  Sosyal
 • Versiyon
 • Derecelendirme
  4.5

Telegram ile 200 kişiye kadar grup sohbetleri oluşturabilir, böylece herkesle aynı anda bağlantıda kalabilirsiniz. Ayrıca, 1 GB'a kadar videoları paylaşabilir, web'den birden fazla fotoğraf gönderebilir ve aldığınız herhangi bir medyayı anında iletebilirsiniz. 

Tüm mesajlarınız bulutta olduğundan, onlara herhangi bir cihazınızdan kolayca erişebilirsiniz.kişiye kadar grup sohbetleri oluşturabilir, böylece herkesle aynı anda bağlantıda kalabilirsiniz. Ayrıca, 1 GB'a kadar videoları paylaşabilir, web'den birden fazla fotoğraf gönderebilir ve aldığınız herhangi bir medyayı anında iletebilirsiniz.  Tüm mesajlarınız bulutta olduğundan, onlara herhangi bir cihazınızdan kolayca erişebilirsiniz.

Telegram hem reklamsız hem de ücretsiz olarak kısıtlama olmaksızın kullanılabilir. Görsel olarak, iOS uygulaması "Telegram Messenger", işlev yelpazesi sayesinde sevdikleriniz ile akıcı görüşmeler yapmanızı sağlıyor. Kişi listenizden cep telefonu numaraları aracılığıyla otomatik olarak tanınan kişilerinizle sohbet edersiniz. Grup sohbetleri ve dosya aktarımı da yapabilirsiniz. 

Sesli mesajlar da gönderilebilir ve normal emojilere ek olarak, Telegram'da geniş bir çıkartma yelpazesi bulunmaktadır. 

Telegram, güvenlik söz konusu olduğunda büyük bir artı puan alıyor. Teknoloji, 256 bit AES şifrelemesine dayanmaktadır. Neredeyse tamamen güvenli bir şekilde sohbet etmek istiyorsanız, "Güvenli Sohbet" başlatma seçeneğiniz vardır. Bunun için uçtan uca şifreleme kullanılmaktadır. Mesajlar istenirse belirli bir süre sonra kendilerini yok eder.

Normal sohbetlere ek olarak, Telegram'da botlarla da konuşabilirsiniz. Bu sohbet robotları sizin için çok çeşitli görevleri yerine getirebilir. Bu daha sonra ayrı bir sohbette veya bazen doğrudan giriş çubuğunda çalışır. Bot @vid ile, örneğin, YouTube videolarını doğrudan sohbetlerin giriş çubuğunda arayabilir ve ilgili URL'yi gönderebilirsiniz.

Gizli bir sohbette özel bir metin veya resim gönderirseniz, arkadaşınızın silme tuşuna basmayı unutması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Telegram ile bir mesajı kendi başına bir saniye kadar kısa bir sürede ve bir saat, bir gün veya bir haftaya kadar silecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Grupların yanı sıra Telegram'ın bilgi paylaşmanın veya kanallar oluşturarak ürünleri tanıtmanın başka bir yolu vardır; bu, içerik oluşturucular, blog yazarları, ünlüler ve işletme sahipleri için çok kullanışlıdır. Kendi kanalınızı oluşturabilir insanları abone olmaya davet edebilirsiniz. 

Tüm mevcut ve önceki sohbetler sohbet sekmesinde mevcuttur, yeni bir sohbete başlamak için, Facebook ve Whatsapp gibi dosya boyutunu yalnızca 50MB ile sınırlayan diğer anlık mesajlaşmaların aksine, kişiye tıklamanız ve sınırsız boyutta dosya ve medya paylaşmaya başlamanız yeterlidir. 

Telegram'a nasıl kayıt olunur?

Telegram uygulamasına kaydolmak için doğrulama için geçerli bir telefon numarasına ihtiyacınız var, ardından temel bilgileri doldurun ve bir profil resmi yükleyin. Kaydınızı tamamladıktan sonra uygulamayı ve farklı ayarlarını keşfedebilirsiniz. Telegram, Telegram'ı kuran tüm kişilerinizi de otomatik olarak eşitleyecektir.

Logo

Telegram Messenger

Ücretsiz İndirme

İlgili Uygulamalar

 • WhatsApp

  WhatsApp

  Sosyal

  4.0

  İndir

 • Clubhouse

  Clubhouse

  Sosyal

  5.0

  İndir

 • Telegram Messenger

  Telegram Messenger

  Sosyal

  4.0

  İndir

 • Signal Messenger

  Signal Messenger

  Sosyal

  5.0

  İndir

 • Tambu Klavye

  Tambu Klavye

  Sosyal

  4.0

  İndir

Popüler Şimdi

 • img

  TV

  TV - Radyo

  4.0

  İndir

 • img

  PhotoFunia

  Resim Editörleri

  4.0

  İndir

 • img

  Microsoft Excel Viewer

  Uygulamalar

  4.0

  İndir

 • img

  Los Aliens

  Puzzle

  4.0

  İndir

 • img

  Samsung Mobile Phone USB Driver

  Çeşitli

  4.0

  İndir

Diğer Sistemler
Popüler APK
background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1