TeamViewer
  • Editör Puanı
  • Lisans Ücretsiz
  • Kategori
  • Boyut 4.87
  • Diller Türkçe
  • İşletim Sistemi Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
  • İndirilme
  • Geliştirici TeamViewer GmbH

Uzak Masaüstü Bağlantısı Kurma Programı

sponsor
TeamViewer uzak masaüstü bağlantısı yaparak karşıdaki bilgisayara kolayca bağlanabilir ve sanki önünde oturuyormuşcasına işlem yapabilirsiniz. İş, arkadaş veya sevdiklerinize internet üzerinden bağlantı kurarak destek ve yardımda bulunabilirsiniz. Kullanıcı odaklı arayüzü ve basit yapısı ile kullanımı son derce kolaydır. Kurulum yapmadan çalıştırma imkanıda sunmaktadır.

Uzaktan kontrol
Uzaktaki bilgisayarları sanki önünüzdeymiş gibi internet üzerinden kontrol edin. İster anlık destek verin ister sunucu yönetimi yapın ya da ev ofisten çalışmalarınızı yürütün, TeamViewer işinizin istediğiniz yerden kolayca yapılmasını sağlıyor.

Anlık müşteri desteği
Müşterilerinize günlük destek mi sağlıyorsunuz, hızlı ve yerinde çözümler sunmanız gerekiyor mu? TeamViewer ile müşterinizin bilgisayarını sanki önünüzdeymiş gibi rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Müşteri modülümüz TeamViewer QuickSupport ile müşteriniz hiçbir yazılım yüklemeden birkaç saniye içinde bağlantıya hazırdır.

Uzak bilgisayarlara ve sunuculara 7/24 erişim
Uzaktaki bilgisayarları ve sunucuları sanki önünüzdeymiş gibi yönetin. Karşıda hiç kimseye gerek olmadan 7/24 erişimin avantajını yaşayın. Bilgisayarlar ve Kişiler Liste'nize en önemli bilgisayarları ve kişileri kayıt edin ve birkaç saniyede bağlanma imkanınına sahip olun.

Dosya aktarımı
Dosya aktarımı sayesinde uzaktaki bilgisayardan ve bu bilgisayara dosya ve klasörleri rahatlıkla kopyalayabilirsiniz. Sürükle & bırak özelliği ile daha fazla rahatlık ve hız kazanabilirsiniz.

TeamViewer mobil uygulamaları
Sıkça seyahat ediyorsunuz ve müşterilerinize anlık destek sağlamanız ya da ofis bilgisayarınıza ya da müşteri sunucularınıza bağlanmanız mı gerekiyor? TeamViewer'ın iPhone, iPad, Android ve Windows Phone 8 uygulamaları size esneklik ve hareketlilik kazandırır.

Tüm destek ekibinizin kolayca yönetimi
TeamViewer Management Console ile herşeyi takip edin: Şirketinizdeki tüm TeamViewer hesapları için kullanıcı yönetimi; faturalarınız için kişisel yorumlarınızı içeren bağlantı raporlaması ve bilgisayarlarınıza ve kontaklarınıza web tabanlı bağlantılar.
Ekran Görüntüleri