Signal Messenger

5.0
Derecelendirme

5,450+

İndirme

Tüm Yaşlar

YAŞ
angleMark
4.5
Derecelendirme
500 Mn+
İndirme
17 yaş ve üzeri yetişkin
YAŞ

Signal Messenger Hakkında

 • Uygulama ismi
  Signal Messenger
 • Diller
  Türkçe / İngilizce
 • Geliştirici
  Signal Foundation
 • Kategori
  Sosyal
 • Versiyon
 • Derecelendirme
  4.5

Signal Private Messenger, açık kaynaklı uygulamalar geliştiren ve çeşitli zamanlarda Edward Snowden tarafından desteklenen, kar amacı gütmeyen bir yazılım şirketi olan Open Whisper Systems tarafından geliştirilen bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulama, kullanıcıları arasında güvenli ve tamamen özel iletişimi garanti etmeyi amaçlamaktadır.

Uygulama, kişilerinize gönderdiğiniz her mesajı koruyan uçtan uca şifreleme kullanır. Doğrudan bir kişiyle veya bir grupla konuşuyor olsanız da, tüm mesajlarınız her zaman tamamen gizli tutulur. Signal sunucularının bile gruplarınızın bilgilerine erişimi yok.

Beklediğiniz gibi, Signal Private Messenger, resimler, videolar ve ses dahil her tür dosyayı göndermenize izin verir ve bunları her zaman metin mesajları için kullandığı protokolle korur. Her şey kesinlikle güvende tutulur.
Signal Private Messenger, diğer benzer uygulamaların sahip olmadığı ek bir güvenlik katmanı sağlayan güvenli ve özel bir anlık mesajlaşma istemcisidir.

Signal Private Messenger, başkalarıyla iletişim kurmak için güvenli ve emniyetli bir yöntem arayanlar için iyi bir çözüm olabilir. Bu paket sadece oldukça basitleştirilmiş olmakla kalmaz, aynı zamanda sezgisel kullanıcı arayüzü her seviyeden kullanıcının avantajlarından yararlanmasını sağlar. 

Signal Private Messenger çok tanıdık bir düzene sahiptir. Kullanıcı adlarına, telefon numaralarına veya e-posta adreslerine göre başkalarını aramak çok kolaydır. Bu sistemle ilişkili bir diğer belirgin beklenmedik olay, mevcut telefon numaralarını ve mevcut bir telefonda depolanan adres defterlerini kullanmasıdır. Diğer bir deyişle, artık bu bilgileri başka kaynaklardan içe aktarmaya gerek yok. Böylelikle kurulum süreci çok daha akıcıdır.

Sesli ve görüntülü konuşma özelliği olan uygulamada ayrıca kullanıcılar grup görüşmeleri de yapabilirler. 

Sohbetleri gizleyin
 Kullanıcılar sohbetlerinizi parmak izi, TouchID veya FaceID ile kilitleyebilir
WhatsApp gibi Signal de kullanıcılarına sohbetlerini gizli tutmaları için kimlik doğrulama desteği sunuyor. Uygulama, pin, parola ve biyometrik kimlik doğrulama (TouchID veya FaceID gibi) dahil olmak üzere her türlü kilit özelliğini sunar.

Kaybolan mesajlar
Signal, kullanıcıların son kullanma tarihi olan mesajlar göndermesine izin verir. Bu ayarın açık olduğu sohbetlerdeki mesajlar, son kullanma ayarına göre kullanıcıların cihazlarından kaybolacaktır. Signal'de gönderen, 5 saniye ile bir hafta arasında herhangi bir zaman sınırı belirleyebilir. WhatsApp'ta mesajlar daha erken değil, 7 gün sonra kaybolur. Her iki uygulamada da mesajın alıcısı mesajın ekran görüntüsünü alabilir.

Grup desteği
Kullanıcılar grup oluşturabilir. Signal ayrıca Grupları kullanarak aynı anda birden fazla kişiyle etkileşim kurma desteği ile birlikte gelir. Bu gruplar ayrıca, grup bilgilerini düzenleyebilen ve daha fazlasını düzenleyebilen üyelerin katılım onayı gibi yönetim kontrolleriyle birlikte gelir.

Arama özelliği
Signal, kullanıcıların kişilerini aramasına izin verir. Bu özellik hem Android hem de iOS'ta çalışır. Grup görüşmesi şu anda Signal'de beta testi altında.

Karanlık mod
Signal'in de WhatsApp gibi karanlık modu var. Bu, kullanıcıların uygulama için açık ve koyu temalar arasından seçim yapabileceği anlamına gelir.

Uçtan uca şifreleme
WhatsApp'ın en büyük özelliği, uçtan uca şifreleme, Signal'de de var. Bu, bu mesajların yalnızca hedeflenen alıcılar tarafından okunabileceği anlamına gelir.

Medya paylaşımı
Signal, kullanıcıların medya ve belgeleri diğer kullanıcılarla paylaşmasına olanak tanır. Ses, GIF, video ve daha fazlasını içeren medya dosyalarını paylaşmak için kullanılabilir.

Masaüstü desteği
Tıpkı WhatsApp gibi Signal de kullanıcıların QR kodunu tarayarak hesaplarına masaüstünden erişmesine izin veriyor.

Sesli mesajlar
Signal, kullanıcıların sesli mesajlar göndermesine izin verir.

Sohbetleri Sabitle veya Sabitlemeyi Kaldır
Önemli sohbetleri en üstte tutmak için Signal, kullanıcılarının sohbetleri mesaj ekranında sabitlemelerine izin verir.

Sohbetleri arşivleme veya arşivden çıkarma
Kullanıcılar sohbetlerini ana ekrandan gizlemek isterlerse, sohbetleri arşivleyebilirler.

Grup Sohbetlerinde @bahsetmek
Bir grup üyesinden kendisine bildirim göndermek için bahsetmek de Signal'de var.

Medya gönderimi
Signal, kullanıcıların WhatsApp'ta olduğu gibi yayın yoluyla ayrı sohbetlerde aynı anda birden fazla kişiye medya göndermesine olanak tanır.
Makbuzları ve teslim edilen işaretleri okuyun
Signal de okundu bilgisi aldı ve WhatsApp gibi işaretler verdi. Signal'e çift tıklama, mesajın teslim edildiğini ve renk griye döndüğünde okunduğunu gösterir.

Kullanıcılar Signal Private Messenger'ı indirmek ve kullanmak için ücretlendirilmeyecek. Tamamen ücretsiz güvenilir bir mesajlaşma uygulaması olan Signal'i denemenizi tavsiye ederim. 

Logo

Signal Messenger

Ücretsiz İndirme

İlgili Uygulamalar

 • WhatsApp

  WhatsApp

  Sosyal

  4.0

  İndir

 • Clubhouse

  Clubhouse

  Sosyal

  5.0

  İndir

 • Telegram Messenger

  Telegram Messenger

  Sosyal

  4.0

  İndir

 • Signal Messenger

  Signal Messenger

  Sosyal

  5.0

  İndir

 • Tambu Klavye

  Tambu Klavye

  Sosyal

  4.0

  İndir

Popüler Şimdi

 • img

  Remove Fake Antivirus

  Güvenlik & Hack

  4.0

  İndir

 • img

  Unified Remote

  Çeşitli

  4.0

  İndir

 • img

  AtHome Camera

  Çeşitli

  4.0

  İndir

 • img

  Free GIF Text Maker

  Animasyon

  4.0

  İndir

 • img

  AKick Antivirus

  Antivirüs

  4.0

  İndir

Diğer Sistemler
Popüler APK
background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1