Reklamlar
Goley

Goley

Online Futbol Oyunu
Son Sürüm : Goley
İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8
Üretici ve Dil : Netmarble / Türkçe
Boyut ve Lisans : 50 MB / Ücretsiz
Eski Sürümler :
Goley, Netmarble tarafından geliştirilmiş ve ülkemize türkçe olarak Joygame tarafından getiriilen gelişmiş özelliklere sahip online MMO futbol oyunudır. Sevimli karakterleri ve eğlenceli çizimleriyle dikkat çeken oyunda kendi takımınızı kurup futbolcularınızı çeşitli yönlerden geliştirerek rakip takımları mağlup etmeye çalışıyorsunuz. Türkçe dil desteğiyle hizmet verecek olan Goley‘de maçlar gerçek zamanlı olarak 3D futbol sahasında yapılıyor.

Goley'de 1'e 1, 2'ye 2 ve menajerlik olmak üzere üç farklı mod ile gerçek futbol deneyimini yaşayabilirsiniz. Goley'de futbolcuların kullandığı yetenekler dışında, sizin de birer oyuncu olarak yapabilecekleriniz katkısı çok önemli olacak. Amatör futbolculardan Dünya çapında büyük yıldızlara kadar uzanan geniş futbolcu yelpazesi ile Goley'de rüya takımınızı kurmaya hazır mısınız? Oynanışı kolay ve eğlenceli gerçek MMO futbol deneyimi için Goley bu sonbaharda Joygame'de!

Goley‘de her oyuncunun çalım atma, top çalma, savunma ve top sürme gibi temel yetenekleri bulunmakta. Oyunu özel kılan özelliklerinden biri ise çeşitli tuş kombinasyonlarıyla sahip olduğunuz yeteneklere ait farklı hareketler yapabilmeniz. Örneğin Goley‘de zorlu bir defans oyuncusunu çalım atmak yerine arkadaşınızla duvar pası yaparak geçebilir veya topunuzu çalmaya çalışan bir oyuncuya ters çalım hareketi yaparak onu geride bırakabilirsiniz, hatta rakip takımın kalecisi gereğinden fazla açılmış ise aşırtma bir vuruşla klas bir gol bile atmanız mümkün.
  • Goley 1
  • Goley 2
  • Goley 3
  • Goley 4