Sniper Ghost Warrior 3
  • Editör Puanı
  • Lisans Deneme Sürümü
  • Kategori Aksiyon
  • Boyut 26
  • Diller İngilizce
  • İşletim Sistemi Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
  • İndirilme
  • Geliştirici CI Games

Açık Dünya Tabanlı FPS Oyunu

Açık dünya kapılarının sonuna kadar açıldığı bir aksiyon oyununa ne dersiniz?

Sniper Ghost Warrior 3, Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz yüksek çözünürlükte grafiklere sahip acımasız bir dünyanın yer aldığı modern bir keskin nişancılık oyunudur. Son teknoloji ile donatılmış Amerikan askerinin yerine geçtiğimiz oyunda Rusya sınırında düşman hatlarının ötesinde hedefleri yok etmeye çalışıyoruz. 

Düşman hedefleri adeta bir gölge gibi takip edip onları yok etmemiz gerekiyor. Oyun içerisinde yer alan hava aracı ile keşif ve dikey navigasyon gibi geişmiş gizlenme tekniklerini kullanarak keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bunun için oyunda Ghost olmayı tercih edebilirsiniz. Sniper olup düşmanlarınıza uzaktan saldırabilir, rüzgar hızını hesaba ekleyerek hedefleri yok edebilirsiniz.

Warrior olup serbest bir şekilde savaşabilirsiniz. Alanı mermi gölüne çevirebilir, görevleri kendi zevkinize göre modifiye edebilir ve geniş yelpazedeki silahların sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz üçü birden de olabilirsiniz. Sniper, Ghost, Warrior olup düşman hatlarında savaşabilirsiniz. Ülkenin kaosa sürüklenmesini engellemek için mücadele ettiğiniz oyunda acımasız savaş lordları bölgenin hakimi olmuş durumda. 

Dinamik hava durumu sayesinde daha gerçekçi bir deneyim yaşamanıza imkan sağlayan oyunda gece gündüz döngüsüyer alıyor. Oyunda vereceğiniz kararlar ile geniş bir dünyayı keşfetmemiz mümkün oluyor. Eğer sizde aksiyonun hız kesmediği kaliteli bir oyunda yer almak istiyorsanız mutlaka Sniper Ghost Warrior 3'e Windows bilgisayarınızda bir şans vermelisiniz. 

Sniper Ghost Warrior 3 Sistem Gereksinimleri
- 64 Bit Windows 7 işletim sistemi
- Hyper Threading özelliğine sahip çift çekirdekli ya da 4 çekirdekli SSE1 destekli işlemci
- 8 GB RAM
- 2 GB GeForce GTX 760 veya AMD Radeon HD 7870 ekran kartı
- DirectX 11
- 50 GB boş depolama alanı
- İnternet bağlantısı

Ekran Görüntüleri