BrainBread 2
  • Editör Puanı
  • Lisans Ücretsiz
  • Kategori Aksiyon
  • Boyut 26
  • Diller İngilizce
  • İşletim Sistemi Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
  • İndirilme
  • Geliştirici Reperio Studios

Online Zombi Aksiyon Oyunu

sponsor

BrainBread 2 ile zombi kıyametine ne dersiniz?

Bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz Left Dead'e olan benzerliğiyle dikkat çeken başarılı bir aksiyon oyunudur. FPS tarzında bir zombi oyunu olup CyberCon'un dünyayı ele geçirme planını ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı animasyonların yer aldığı oyunda vahşi noktalar ise bir hayli fazla. Parçaladığınız zombinin parçalarının uçuştuğunu görebiliyorsunuz. Oyunun hikayesi ise CyberCon adlı firmanın geliştirmiş olduğu ciple başlıyor.

CyberCon firması geliştirmiş olduğu çipler ile hastalıklara çare olacağını söylüyor. Hatta bu çipler bir süre sonra doğumla birlikte insanlara entegre ediliyor. İnsan verimliliğini arttırdığını iddia eden bu çipler tam aksine insanları istediği gibi kontrol etme yetkisi veriyor. CyberCon bu çipler ile insanlar üzerinde istediğini yapabiliyor. Daha sonra dünya üzerinde kendi zombi kıyametini başlatıyor. Oyun içerisinde benliklerini kaybeden insanlar çiplerinden gelen komutları uygulamak zorunda kalıyor. Dünyayı istila etmeye başlayan CyberCon'un bu planının ortasında kendimizi buluyoruz. 

BrainBread 2 oyununda iki farklı mod bulunuyor. Bunlardan biriyle insanlara saldıran zombi dalgarına karşı ortak mücadele veriyoruz. Bize verilen görevleri tamamlaya çalışıyoruz. Dilerseniz zombi olarak oyunculara karşı savaşıp ilerliyoruz. Zombi olduğumuz zaman zombi yeteneklerimizi geliştirebiliyor ve evrimleşebiliyoruz. Left 4 Dead'i andıran başarılı bir online oyun olup Windows bilgisayarlarınızda denemenizi öneriyorum.

BrainBread 2 Sistem Gereksinimleri
- Windows XP işletim sistemi

- 1.7 GHZ işlemci

- 2 GB RAM

- ATI Radeon 9600 veya Nvidia GeForce 500 serisi ekran kartı

- DirectX 9.0c

- İnternet bağlantısı

- 6 GB boş depolama alanı

- DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Ekran Görüntüleri