• Editör Puanı
  • Lisans Ücretsiz
  • Kategori Sistem Araçları
  • Boyut 47.8 MB
  • Diller İngilizce
  • İşletim Sistemi Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
  • İndirilme
  • Geliştirici RSUPPORT CO., LTD.

Telefon Ekranını Bilgisayara Yansıtma Programı

sponsor

Bu uygulamayı kullanarak bilgisayarınızdan çeşitli mobil uygulamalar aldığınızda videoları sorunsuz şekilde oynatın, fotoğraflara göz atın ve mesajlara cevap verin. Mobizen, profesyonel bir ortamda bile, videoları oynatma veya kimsenin keyfini çıkarmayacağı fotoğraflar sunma konusunda size daha uygun bir alternatif sunan hafif bir uygulamadır.

Öncelikle, mobil cihazınıza özgü Mobizen Yansıtma uygulamasını Google Store'dan bulup kurmalısınız. Yeni bir hesap oluşturabilmenize rağmen, uygulamayı Google veya Facebook hesabınızı kullanarak da giriş yapabileceğinizi unutmayın.

Cep telefonuna giriş yaptıktan sonra akıllı telefonu bilgisayara bağlayabilir ve iki cihaz arasındaki bağlantıyı kurabilirsiniz. Bilinmiyor ise, sorun genellikle bilgisayarınıza mobil cihazınızdan yetkilendirilerek düzeltilebilir. 
Bağlantıyı sağlasıktan sonra akıllı telefonunuzun görüntüsünü bilgisayarınızdan görüntüleyebilirsiniz. Videolar yürütmenizi, parçaları dinlemenizi ve bunları PC'ye aktarmanızı sağlar.

Yardımcı programın arkasındaki fikir, mobil cihazınızda alıştığınız tüm görevleri gerçekleştirmenize, ancak bir bilgisayarın avantajlarından yararlanmanıza olanak tanımaktır. Sürükleme ve hızlıca kaydırma fikrinden hoşlanıyorsanız, aracın farenizle hareketleri görmenizi sağladığını öğrenmekten memnuniyet duyarız.

Sonuç olarak, videoları oynatabilir ve fotoğrafları daha ayrıntılı bir şekilde kontrol etmenizi sağlayan daha geniş bir ekranda görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak, yardımcı program sayesinde, dokunmatik yüzeylere aşırı duyarlı olmayan kullanıcılara hitap edebilen standart klavyenizi kullanarak mesajlara cevap yazabilir veya e-postalar gönderebilirsiniz.

Ayrıca, program, dosyalarınızı bilgisayarınızdan sorunsuz bir şekilde bilgisayarınıza aktarmanıza ve dolayısıyla SD kartınızda çok fazla boş alan bırakmanıza olanak tanır. Kullanıcı arayüzünün üst kısmındaki açılır menüye erişerek dosyaları aktarabilir, kayıt yapabilirsiniz veya not alabilirsiniz. Akıllı telefonunuzu daha verimli bir şekilde yönetmek için kullanılan bir araç olduğundan Mobizen'i denemenizi öneriyorum. 

Ekran Görüntüleri