Mount Blade II: Bannerlord
  • Editör Puanı
  • Lisans Ücretsiz
  • Kategori Aksiyon
  • Boyut
  • Diller Türkçe / İngilizce
  • İşletim Sistemi Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
  • İndirilme
  • Geliştirici TaleWorlds

Orta Çağ Dövüş Simülasyonu

sponsor

Ödüllü oyunun serisine katılacak olan oyun nihayet günyüzüne çıktı!

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz keyifli bir simülasyondur. Orta Çağ zamanlarında geçen oyun serisine katılan oyunun silah modellemeleri, şehir ve oyun mekanikleri oldukça iyi bir şekilde yapılandırılmıştır.

Gerçekçi bir şekilde dönemi yansıtmayı amaçlayan oyunun etkileyici bir atmosfere sahip olduğunu söylemek mümkün. Kale kuşatmalarının dikkat çektiği Mount Blade II: Bannerlord oyunda sistem çok güzel bir şekilde hazırlanmış. Ortaçağ savaş simülatörü ve rol yapma oyunundan dağdan kalelere olan bombardımanlar oldukça etkileyici.

Kaotik bir savaşın ortasında kaldığımız oyunda muhteşem savaş efektleri bulunuyor. Düşmanlara karşı galip gelmek için mücadele ettiğimiz Mount Blade II: Bannerlord simülasyonunda derin tabanlı bir fizik motoru bizlere eşlik ediyor. Kendi silahınızı yapabilme imkanının verdiliği oyunda çavrenizdekilere zekice karşılıklar vermeniz gerekiyor. 

Keşfedilmeyi bekleyen birçok yer şehir ve kasabalar bulunduran oyunda oyuncunun kararları kaderinizi belirleyecek. Bu nedenle stratejik düşünmeniz de fayda var. Dinamik bir havanın yer aldığı Mount Blade II: Bannerlord'da sürekli olarak bir rekabet ortamı içerisindeyiz. Eğer sizde ortaçağ temalı bir savaş simülasyonunda yer almak istiyorsanız sitemizden ödüllü olan bu oyunu güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

Mount & Blade II: Bannerlord Sistem Gereksinimleri

-İşlemci: Intel i3-2100 / AMD FX-6300

-Bellek: 4 GB RAM

-Ekran Kartı: Intel HD 4600 / Nvidia GT730 / AMD R7 240

-Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

-İlave Notlar: Bu gereksinimler, yapımın son halinde değişikliğe uğrayabilir.

Ekran Görüntüleri