Need for Speed Undercover
  • Editör Puanı
  • Lisans Deneme Sürümü
  • Kategori Araba
  • Boyut Bilinmiyor
  • Diller İngilizce
  • İşletim Sistemi Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
  • İndirilme
  • Geliştirici Electronic Arts

Polis Kovalamacalı Yarış Oyunu

sponsor

Polisler kovalayacak siz kaçmaya çalışacaksınız.. 

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış Need for Speed Undercover oyununda sizleri aksiyon dolu bir yarış deneyimi bekliyor. Yarış oyunları içerisinde en sevilen NFS serisinin 12. oyunu olup aksiyon sevenler için hazırlanmıştır. 

Gelişmiş grafiklerin yer aldığı Need for Speed Undercover oyunu içerisinde birçok araba seçeneği bulunduruyor. Şehirde bir araba aranıyor ve bu sizin kullandığınız araç. Polisler heran karşınıza çıkabilir. Sadece arkanızda olduklarını düşünmeyin önünüzü kesmek için yolun başında bekleyen onlarca polis aracı var. Hem arkadan hemde önden sizi takip eden polis araçları sizin hızınızı kesmek için elinden geleni yapacaktır. Ama sizde onlarda aşağı kalmamalı elinizden gelenin en iyisini yaparak onlardan kaçmalısınız. 

Polislerin kovaladığı kovalama temalı bir yarış oyunu olduğundan aksiyonun dozu oldukça yüksek. Oyunun heyecanı ve kalitesi daha da arttırılmış olup oyunda olabildiğince kazasız bir şekilde ilerlemeniz gerekiyor. 

Kaliteli grafiklerle geliştirilmiş olan oyunca çok oyunculu olarak oynamanız da mümkün. Polisler ve soyguncuların yer aldığı oyunda polislerin tuzaklarına düşmemelisiniz. Zaman zaman taktik uygulayarak daha iyi bir şekilde ilerleyebililyorsunuz. Oyun içerisinde kullandığınız araçları modifiye ederek kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşamanız da mümkün. Eğer sizde bu tarz bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız mutlaka Need for Speed Undercover oyununu denemelisiniz. 

Need for Speed Undercover Sistem Gereksinimleri

Desteklenen İşletim Sistemi: Microsoft Windows®, Windows XP (SP2), Windows Vista 
İşlemci: Intel Pentium 4 veya eşdeğer, 3.0 GHz veya daha hızlı 
Bellek: 5XP: 512 MB RAM / Vista: 1 GB RAM 
Grafik: 128 MB veya daha fazla, NVIDIA GeForce (6600 veya daha iyi); ATI Radeon (9500 veya daha iyi); Intel G45 Express Yonga 
Sürücüler: DirectX® 9.0c (dahil) ve en son video sürücüleri 
Sabit Disk: 6.0 GB boş alan 
Ses: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı