• Editör Puanı
  • Lisans Ücretsiz
  • Kategori Resim Araçları
  • Boyut 1.70
  • Diller Türkçe
  • İşletim Sistemi Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
  • İndirilme
  • Geliştirici µTorrent

Torrent Dosya İndirme Programı

sponsor
uTorrent oldukça küçük boyuta sahip torrent indirme programıdır. Kullanıcı odaklı arayüzü ve yapısı sayesinde kurulumu ve kullanımı son derece kolaydır. Bir torrent indirme uygulamasında bulunması gereken bant genişliği öncelik sıralaması, hız limiti koyma, dosya indirme işlemlerinin zamanlanması, otomatik RSS indirme, "hash" doğrulması gibi özelliklere sahip olan uTorrent , basit bir şekilde tüm torrent indirme işlemlerinizi gerçekleştirebilmenize olanak verir. uTorrent, Türkçe dil desteğine sahip olması ile de torrent indirme işlemi ideal bir programdır.

Kolay
Sade ve anlaşılır – işte uTorrent. Bu amaç için tasarlanan arayüz ile torrent indirmek çok kolaydır.

Erişilebilir
uTorrent Remote ile istediğiniz yerden uTorrent'e erişin. Ev istemcilerinize güvenli bir şekilde ve kolayca erişin (ultra özel kimlik doğrulama ve anahtar değişim protokollerini kullanarak).

Yenilikçi
uTorrent, BitTorrent açık kaynak protokolünü icat eden ekip tarafından sunulduğundan, her zaman en son ve en harika teknolojilere eriştiğinizden emin olabilirsiniz.

Hızlı
Hızlı indirmeler için uzmanlarca tasarlanmıştır. Değerli sistem kaynaklarının aşırı kullanımını önler, arka planda sessizce çalışır ve işinizi, oyununuzu vb. kesmez.

Son Teknoloji
Devrim niteliğindeki µTP teknolojisine sahip olan uTorrent, mümkün olan en sorunsuz ve hızlı indirmeleri gerçekleştirebilmeniz ve internet bağlantınızı emekleme hızına düşürmemeniz için bant genişliğini en üst düzeye çıkarır ve yoğunluğu azaltır.

Akıllı
uTorrent, yapısı nedeniyle akıllıdır. Bant genişliği kullanımını ağınıza ve Internet'e dayanarak otomatik olarak ayarlar. Kesintisiz bir şekilde Skype'ı kullanabilir, oyun oynayabilir, gerçek zamanlı video aktarabilirsiniz.

Tak ve Çalıştır
uTorrent, ev ağınıza çok kolay yüklenir. Hatta çoğu zaman "tak ve çalıştır" kolaylığı sunar. Ayrıca, yönlendiricinizi torrent erişimi için hazırlamak üzere UPnP ve NAT-PMP teknolojilerini de kullanırız.
Ekran Görüntüleri