Adobe Photoshop CC
  • Editör Puanı
  • Lisans Deneme Sürümü
  • Kategori Resim Araçları
  • Boyut 0.60
  • Diller Türkçe
  • İşletim Sistemi Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
  • İndirilme
  • Geliştirici Adobe Systems Incorporated

Profesyonel Fotoğraf Düzenleme Programı

sponsor

Popüler resim düzenleme ve tasarım yapma programı olarak bilinen Adobe Photoshop CC yeni gelişmiş özellikleri ile karşımızda. Adobe servisler için gelişmiş özellikler sunuyor. Yeni güncelleme paketi Creative Cloud ile birlikte sunuluyor. Farklı teknikleri içerisinde bulundurup daha kullanışlı hale getirilen Adobe Photoshop CC programı profesyonel tasarımcıların bile tercihi. 

Çeşitli özellikler ile daha etkileyici olan Adobe Photoshop CC programı kullanıcıların görüntülerini işleyebilmesi adına sonsuz sayıda olanak sağlıyor. 

Maskeleme, otomatik düzeltme, efektler, animasyonlar, renk yönetimi, HDR görüntüleme, fırçalar, histogram paletleri, katman kontrolleri ve daha fazla özelliği bir arada bulunduran Adobe Photoshop CC programı ile harikalar yaratabilirsiniz. 

Piyasada uzun zamandır hizmet veren ayrıca tartışmasız en iyi lider. Kendi hayal gücünüzü kullanarak Adobe Photoshop CC programında farklılıklar yaratabiliyorsunuz. Objektif bozukluklarını düzeltmenize ve kararma gibi resimler üzerinde oluşan sorunları otomatik olarak düzeltmenize imkan sağlayan program farklı seçenekler ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. 

Türkçe dil desteği ile sunulan Adobe Photoshop CC programı yeni başlayanlar hemde profesyonel kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Temel düzenleme işlemleri dışında uzman ve işinde gerçekten başarılı olan tüm kişiler de rahatlıkla kullanabilir. Arayüz bakımından oldukça başarılı olan Adobe Photoshop CC programına eklenen Mercury Grafik Motoru sayesinde kullanıcıların görüntülerini ve video düzenleme hızları olabildiğince arttırılmak hedeflendi.

Siyah beyaz dönüşüm yeteneklerinin yanısıra hazır renk koleksiyonlar aracılığıyla fotoğraflarınızı renklendirerek daha hoş görünmesini sağlayabilirsiniz. Profesyonel fotoğraf makina sahibi olanların makinasında gerçekleştirmediği HDR görüntüleri oluşturmanıza da imkan sağlamaktadır. 

Keyifli arayüzü ile programı kullandıkça keşfedecek, keşfettikçe vazgeçemeyeceksiniz. Adobe Photoshop CC programını indirmek için sitemizden güvenli bir şekilde indirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri