Pinterest

4.0
Derecelendirme

16,856+

İndirme

Tüm Yaşlar

YAŞ
angleMark
4.5
Derecelendirme
500 Mn+
İndirme
17 yaş ve üzeri yetişkin
YAŞ

Pinterest Hakkında

Son yılların en popüler uygulamalarından biri olan Pinterest uygulamasını Android cihazınızda kullanabilirsiniz. Android işletim sistemli kullanıcılarının rahatlıkla kullanabileceği bir uygulama olup bu uygulamayla yeni fotoğraflar keşfedebilirsiniz. Dilerseniz fotoğraflarınızdan oluşan bir koleksiyon oluşturabilir ve bunları hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Fotoğraflarınızın ne konuda olduğu önemli değil. Panonuzda yer vermek istediğiniz fotoğrafları organize etmenize imkan sağlıyor diyebilirim. 

Nerde olduğunuz önemli değil.. Pinterest uygulamasıyla dilediğiniz her yerde bu servise erişerek fotoğraflarınızı görüntüleyebilir dilerseniz yeni fotoğraflar ekleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla fotoğraflarınızı paylaşabilir ve arkadaşlarınızın paylaşmış olduğu fotoğraflara yorum yapabilirsiniz. Aynı şekilde arkadaşlarınızda sizin fotoğraflara yorum yapabilir ve sizde bunlara cevap verebilirsiniz. 

Fotoğrafseverlerin severek kullandığı bir uygulama olup gayet hoş bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Pinterest uygulamasında pin ne işe yarıyor peki hemen onu da ekleyeyim. Pin işlemini gerçekleştirdiğiniz uygulama ile popüler yada özel olarak takip ettiğiniz kişilere ait olan panoları görüntüleyebiliyorsunuz. Pin'lenen içerikleri sizde Pin'leyebiliyor ve onlara yorum yapabiliyorsunuz. Ayrıca Pin'lnen fotoğrafları favorilerinize de ekleyebilirsiniz. Bunun dışında cihazınızdaki kamerayı kullanarak Pin'leme işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yani pin'leme olayı paylaşma olayından başka birşey değil. Uygulamanın adı Pinterest olduğu için bu Pin'leme işlemi ordan geliyor. 

Eğer sizde panoya fotoğraflarınızı eklemek istiyorsanız Pinterest uygulamasını deneyebilirsiniz. 

İlgili Uygulamalar

 • Pinterest

  Pinterest

  Sosyal

  4.0

  İndir

 • VivaVideo: Video Düzenleme

  VivaVideo: Video Düzenleme

  Sosyal

  4.0

  İndir

 • Clubhouse

  Clubhouse

  Sosyal

  4.0

  İndir

 • Signal Messenger

  Signal Messenger

  Sosyal

  5.0

  İndir

 • Spaces

  Spaces

  Sosyal

  5.0

  İndir

Popüler Şimdi

 • img

  PS4 Remote Play

  Uygulamalar

  4.0

  İndir

 • img

  MWSnap

  Grafik

  4.0

  İndir

 • img

  The Sims 2

  Macera ve RPG

  4.0

  İndir

 • img

  Dead Inside

  Aksiyon

  4.0

  İndir

 • img

  Undelete Plus

  Çeşitli

  4.0

  İndir

Popüler APK
background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1