Driver Talent

4.0
Derecelendirme

4,654+

İndirme

Tüm Yaşlar

YAŞ
angleMark
4.5
Derecelendirme
500 Mn+
İndirme
17 yaş ve üzeri yetişkin
YAŞ

Driver Talent Hakkında

Driver Talent programı ile yedekleme işini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yedekleme, geri yükleme, kaldırma ve yeniden yükleme desteği ile bulunduran program farklı seçeneklerle sezgisel bir arayüzle geliyor. Driver Talent, bilgisayarınızı en iyi seviyede tutmak için tüm sürücüleri otomatik olarak tanımlayan en yeni güncellemeleri çevirimiçi olarak bulur. Bununla birlikte en son sürümlere taşımayı teklif eden bir uygulamadır.

Kurulum işlemi hızlıdır. Bununla birlikte, bu belirtilmemesine rağmen, yardımcı program bilgisayarı her açtığınızda çalıştırmak üzere Windows başlatma sırasına entegre olur. Bu seçenek, ayarlar panelinden devre dışı bırakılabilir. Program ana bileşenlerin farklı alanlarda düzgünce düzenlediği keyifli ve sezgisel bir arayüzle geliyor. 

Sürücüleri tarayın indirin ve yükleyin.. 
Başlangıçta Windows sürümünüzü otomatik olarak algılar ve eski sürümleri görüntülemek için yüklü tüm sürücüleri tarama izni ister. Bunlar duruma göre (kararlı veya en son) filtrelenebilir. En yeni sürücülerin tarihi, sürümü ve boyutu gösterilir. Çevirimiçi olarak birden fazla sürüm mevcutsa istediğiniz sürücüyü seçebilirsiniz. Programa seçilen sürücüler için yükleyici otomatik olarak indirip çalıştırması talimatı verebilir ve en son dürümünü bilgisayara indirebilirsiniz. 

Ekstra özelliklerin de yer aldığı Driver Talent programı sürücüleri yeniden yüklemenize, kaldırmanıza, yedeklemenize ve geri yüklemenize yardımcı olur. İşlemci, saat, önbellek, çekirdek sayısı, kurulum ve önyükleme süreleri gibi donanım bilgileriyle birlikte çevresel tüm sürücüleri de incelemek mümkündür. Bu veriler düz metin belgesine aktarılabilir.  

Değerlendirme ve sonuç
Sürücü taramaları ve yüklemeleri ile ilgili testlerimiz esnasında yedekleme ve geri yükleme işini başarıyla gerçekleştiren Driver Talent programı sistemi fazla yormadı. Sonuç olarak Driver Talent, diğer faydalı araçlar eşliğinde sürücüleri indirip güncellemek için dinamik bir arayüz sunuyor. 

İlgili Uygulamalar

 • physxloader.dll

  physxloader.dll

  Sistem Araçları

  4.0

  İndir

 • Real Alternative

  Real Alternative

  Sistem Araçları

  4.0

  İndir

 • Driver Talent

  Driver Talent

  Sistem Araçları

  4.0

  İndir

 • Reset Data Usage

  Reset Data Usage

  Sistem Araçları

  4.0

  İndir

 • Nsasoft Hardware Software Inventory

  Nsasoft Hardware Software Inventory

  Sistem Araçları

  4.0

  İndir

Popüler Şimdi

 • img

  Peak Angle: Drift Online

  Araba

  4.0

  İndir

 • img

  Macrorit Disk Partition Expert Free

  Dosya ve Disk Yöneticileri

  4.0

  İndir

 • img

  Lfs Tofaş Taksi Yaması

  Yamalar

  4.0

  İndir

 • img

  Digital Clock

  Çeşitli

  4.0

  İndir

 • img

  RAMExpert

  Sistem Araçları

  4.0

  İndir

Popüler APK
background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1