K7 AntiVirus Plus

4.0
Derecelendirme

3,851+

İndirme

Tüm Yaşlar

YAŞ
angleMark
4.5
Derecelendirme
500 Mn+
İndirme
17 yaş ve üzeri yetişkin
YAŞ

K7 AntiVirus Plus Hakkında

K7 AntiVirus, casus yazılımlardan, virüslerden, Truva atlarından ve verilerinizden ödün verebilecek diğer tehditlerden uzak durmanız gereken tüm araçları sağlayan kapsamlı bir güvenlik çözümüdür. Arayüz aslında oldukça hoş ve tüm özellikler uygulamanın her bölümünde özel sekmelerle ana pencerede iyi düzenlenmiş bu nedenle her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.  Size en başından itibaren K7 AntiVirus'u kullanmak istiyorsanız, öncelikle bilgisayarınızdaki diğer antivirüs özümlerini kaldırmanız gerektiğini söyler. Aksi takdirde yükleyemezsiniz.

Security Center” yani program içerisinde yer alan "Güvenlik Merkezi" sizi programın bileşenlerinin çalışma şekli konusunda bilgilendirmektedir. "Görevler" sekmesi yeni bir tarama başlatmanıza veya diğer yönetim görevlerini gerçekleştirmenize olanak tanır. K7 AntiVirus, bilgisayarınızın virüs, solucan ve Truva Atları, casus yazılımları, çeviriciler, reklam yazılımı, bilgisayar korsanlığı araçları ve web üzerinde olabilecek diğer kötü amaçlı dosyalar tarafından bulaşmasını engeller.
 Bu bağlamda, gerçek zamanlı dosya ve e-posta taraması, gelişmiş davranışsal ve sistem izleme ve koruma istismarını sağlamak için özel araçlar bulunur.

Hızlı, eksiksiz, özel veya sadece gizli kök setleri gibi çoklu tarama modları vardır, ancak K7 AntiVirus da bazı ilave güvenlik araçlarına sahiptir. Örneğin, bilgisayarı güvenlik açıkları ve düzeltme ekleri, anormal değişiklikler veya izleme çerezleri için tarayabilirsiniz. 
 
En yeni virüs tanımlarının bilgisayarınıza hemen teslim edilmesini sağlamak için bir otomatik güncelleme özelliği taşır; aynı zamanda taramaları planlamak, karantinaya alınan dosyaları yönetmek veya güvenlik geçmişini görüntülemek için ayrı yardımcı araçlarda vardır. "Ayarlar" menüsü kesinlikle büyük ve gerçek zamanlı koruma, e-posta tarama, mesajlaşma ve ofis eklentileri, sistem monitörü ve isteğe bağlı tarayıcı, harici cihazlar ve temel olarak pakete dahil olan her şeyle ilgili devasa bir dizi seçenek sunuyor.

Son olarak, bilgisayarınızın her zaman güvenli tarafta kalmasını sağlamak için K7 AntiVirus, sanal klavye, Autorun malware artı Windows ve internet geçici dosyaları temizlemek için bir çeşitli işe yarar araçları bünyesinde bulundurmaktadır.

K7 AntiVirus'ın düzgün çalışması için orta düzeyde bir CPU ve RAM'e ihtiyaç duyulmaktadır; bu nedenle eski makinelerde, özellikle de bir sistem taraması yaparken bazı yavaşlamalar olabilir. Ama sonuçta, K7 AntiVirus, güvenlik piyasasındaki en büyük oyunculardan biri haline geldi ve güçlü bir antivirüse ihtiyaç duyduğunuz sürece bunu da denemelisiniz.

İlgili Uygulamalar

 • GridinSoft Anti Malware

  GridinSoft Anti Malware

  Antivirüs

  4.0

  İndir

 • Xvirus Anti-Malware

  Xvirus Anti-Malware

  Antivirüs

  4.0

  İndir

 • K7 AntiVirus Plus

  K7 AntiVirus Plus

  Antivirüs

  4.0

  İndir

 • Simple Machine Protect

  Simple Machine Protect

  Antivirüs

  4.0

  İndir

 • ZHPDiag

  ZHPDiag

  Antivirüs

  4.0

  İndir

Popüler Şimdi

 • img

  NFS Most Wanted Tofaş Şahin Yaması

  Yamalar

  5.0

  İndir

 • img

  Lfs Bmw E36 Yaması

  Yamalar

  4.0

  İndir

 • img

  Gerçek Zikirmatik

  Yaşam Tarzı

  3.0

  İndir

 • img

  GTA 5 Recep İvedik Modu

  Yamalar

  4.0

  İndir

 • img

  NVIDIA Inspector

  Diğer Aygıtlar

  4.0

  İndir

Popüler APK
background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1