Maxthon

4.0
Derecelendirme

7,205+

İndirme

Tüm Yaşlar

YAŞ
angleMark
4.5
Derecelendirme
500 Mn+
İndirme
17 yaş ve üzeri yetişkin
YAŞ

Maxthon Hakkında

Popüler internet tarayıcılarına benzerliği ile dikkat çeken Maxthon tarayıcısı genel olarak tüm kullanıcılara hitap etmektedir. Özellikle internet üzerinde gezinirken çok sekme açan kullanıcıların tercihidir. 

Tüm temel gezinti fonksiyonlarını içerisinde bulunduran Maxthon tarayıcısı ile internet deneyiminizi iyileştirebilirsiniz. Maxthon kullanıcılarına daha eğlenceli ve kişisel bir web deneyimi yaşatmak için bilgisayarlarınıza konuk olarak geliyor diyebilirim. 

Eski sürümlerinin aksine şimdiki sürümlerinde benzersiz özelliklere sahip olan Maxthon tarayıcısını kullanırken içerik filtresini aktif edebilir ayrıca dilerseniz internet üzerinde karşınıza çıkan rahatsız edici reklamları da engelleyebilirsiniz. Özellikle internet üzerinde video/mp3 gibi dosyaları indirme işlemini kolaylaştıran Maxthon tarayıcısını bilgisayarınızda kullanarak gezinti sırasında meydana gelen donmaları ve kitlenmeleri engelleyebilirsiniz. 

Hızlı bir şekilde büyüyen bir tarayıcı olup tamamen özelleştirilebilir ve kullanıcı dostu arayüzü dışında performans açısından etkileyici olmasıyla karşımıza çıkan Maxthon içerisinde reklam engelleyici bulundurmasıyla daha iyi bir internet deneyimi yaşamanıza imkan sağlamaktadır. Rekabetçi internet piyasasında sadeliğe ve verimliliğe önem veren başarılı bir tarayıcı olması dışında sürekli olarak güncellenen yapısıyla ön plana çıkmaktadır. 

İlgili Uygulamalar

 • Ghost Browser

  Ghost Browser

  Tarayıcı

  4.0

  İndir

 • Maxthon

  Maxthon

  Tarayıcı

  4.0

  İndir

Popüler Şimdi

 • img

  Real City Car Driver 3D

  Oyun

  4.0

  İndir

 • img

  Minions Paradise

  Oyun

  4.0

  İndir

 • img

  Clash of the Monsters

  Aksiyon

  4.0

  İndir

 • img

  Crazy Taxi

  Oyun

  4.0

  İndir

 • img

  Facebook Görüntülü Programı

  Sohbet - İletişim

  5.0

  İndir

Diğer Sistemler
Popüler APK
background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1