TheWorld Browser

4.0
Derecelendirme

11,318+

İndirme

Tüm Yaşlar

YAŞ
angleMark
4.5
Derecelendirme
500 Mn+
İndirme
17 yaş ve üzeri yetişkin
YAŞ

TheWorld Browser Hakkında

Zaman zaman sayfalar kitleniyor olabilir. Birinin hatası nedeniyle açılan tüm uygulamalar donduktan sonra bunu düzeltmek biraz zaman alabilir. Bu tarayıcının ilkesi oldukça basit. Bütün sayfalar birbirinden bağımsız bir şekilde çalışma göstermektedir. Bu nedenle diğer sayfalara zararlı içerikler erişemeyecek şekilde sınırlanmış olur. Özelleştirilmiş bir web tarayıcısı için, bu yazılıma eklenti ekleme izniniz vardır. Kaplamalar, içerdiği ön ayarlı olanları kullanarak da değiştirilebilir.

Bu nedenle, rahatlığınıza uygun kullanımınıza ve görünümünüze uyacak işlevlere sahip olursunuz.Bu yazılımı ücretsiz indirebilirsiniz. Hafiftir ve çok fazla CPU kaynağı kullanmaz. Bir web sitesinde ses yayınını açıp kapatmayı seçip seçmeyeceksiniz.

İnternet tarayıcıları çok yaşlı olduklarından birbirlerine karşı savaş açıyorlar. Rakipler üzerinde üstünlük arayışı hiç bitmeyen, son kullanıcılar için yararlıydı, çünkü Internet navigasyonunu olabildiğince keyifli hale getirmek için giderek daha fazla özellik eklendi. The World Browser, kendi safları arasında kendisini çeşitli yararlı fonksiyonlarla birlikte gelen hızlı, çoklu sekmeli bir navigatör olarak ayırır.

Kurulum prosedürü sorunsuz bir şekilde çalışır, böylece birkaç dakika içinde kullanabilirsiniz. İlk çalıştırdığınızda, tüm işlevlere erişimi kolaylaştıran kullanıcı dostu arayüzü göreceksiniz. Güzel GUI'nin yanısıra, sayfaların yüklenme hızı başka bir artı.

İndirme yöneticisi, reklam engelleyici ve diğer kullanışlı özellikler

TheWorld Browser, hız için tasarlanmış kendi çok parçacıklı indirme yöneticisine ve internette gezinirken istenmeyen pencerelerin yüklenmesini önlemeye yönelik çok kullanışlı bir reklam engelleyicisine sahiptir. Uygulama otomatik olarak Internet Explorer sık kullanılanlarını içe aktaracaktır ancak yer imi koyan sayfalarınızı sakladığınız farklı bir dizin belirleyebileceksiniz.

Özelleştirme seçenekleri

Bu tarayıcıya yapabileceğiniz özelleştirme yelpazesi oldukça etkileyicidir; kendinizi ikna etmek için yapmanız gereken tek şey, 'Seçenek' bölümünü ziyaret ederek derinlemesine bir içgörü elde etmektir. Eklentiler bir kenara bırakılmaz, aslında uygulama bu tür yerleşik bazı güzel şeylerle gelir ve 'Eklenti Yöneticisi'ni kullanarak daha fazla şey elde edebilirsiniz.

Oynamak için fare hareketleri ve ek araçlar

TheWorld Browser'ın diğer bir güzel yanı, fare hareketlerini desteklemek ve bağlantılar ve metin dizinleri için de sürükleme ve bırakma desteği. Muhtemelen ortalamanın üzerinde herhangi bir tarayıcıdan beklediğiniz gibi, arama motorları eklenebilir, kaldırılabilir ve özelleştirilebilir, böylece genel deneyim zenginleştirilebilir.

Genel olarak verimli bir web tarayıcısı

Bu özel yazılımın hepsi olmasa da, en azından özelliklerin büyük çoğunluğunun geniş bir kullanıcı yelpazesini barındırması için vardır. Özel gözatma, çoklu sekme, eklentiler ve bir sürü kullanılabilir yapılandırma kesinlikle TheWorld Browser'ın öneriler listesini oluşturmasına yardımcı olur, böylece kontrol etmek için kullanabileceksiniz. 

İlgili Uygulamalar

 • Google Chrome

  Google Chrome

  Tarayıcılar ve Gezginler

  5.0

  İndir

 • Google Chrome Portable

  Google Chrome Portable

  Tarayıcılar ve Gezginler

  5.0

  İndir

 • TheWorld Browser

  TheWorld Browser

  Tarayıcılar ve Gezginler

  4.0

  İndir

 • Cent Browser

  Cent Browser

  Tarayıcılar ve Gezginler

  4.0

  İndir

 • CLIQZ Browser

  CLIQZ Browser

  Tarayıcılar ve Gezginler

  4.0

  İndir

Popüler Şimdi

 • img

  Turkcell Akıllı Depo

  Araçlar

  4.0

  İndir

 • img

  splix.io

  Oyun

  4.0

  İndir

 • img

  Arcane Legends

  Oyun

  4.0

  İndir

 • img

  Yılandroid

  Oyun

  4.0

  İndir

 • img

  Car Race

  Oyun

  4.0

  İndir

Popüler APK
background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1