Laplink Sync

4.0
Derecelendirme

2,948+

İndirme

Tüm Yaşlar

YAŞ
angleMark
4.5
Derecelendirme
500 Mn+
İndirme
17 yaş ve üzeri yetişkin
YAŞ

Laplink Sync Hakkında

Bilgisayarlarınız arasındaki dosya transfer ve senkronize işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz için hazırlanmış başarılı bir programdır. Birden fazla bilgisayarınız varsa iki cihaz arasında dosya transferini gerçekleştirmek yahut kalıcı iki bilgisayar arasında veri senkronize etmeniz için yardımcı olabilecek başarılı bir programdır. 

Kolay kullanımlı olup basit bir arayüze sahip olduğundan Laplink Sync programı tüm kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilir seviyesine sahiptir. Yeni bir senkronizasyon oluşturmak için klasörleri seçmeniz yeterli olacaktır. Tüm yeni dosyaları kolay bir şekilde kopyalayabilirsiniz. Alternatif olarak işinizi tek bir klasörde yapmanız da mümkündür. 

Ayrıca Laplink Sync programı senkronizasyon işlerini frenkansını ayarlayabilirsiniz. Bu ayarlamaları belirli günlerde, tarihlerde önceden belirlemiş olduğunuz zamana göre ayarlayabilirsiniz. Elle senkronizasyon yani manuel olarak işleri başlatmanız da mümkün. 

Aynı zamanda Laplink Sync programıyla belirli dosya türlerine göre senkronize işlemlerini kısıtlayabilirsiniz. JPG, GIF, PNG, BMP, TIF, PCT, EPS gibi resim formatlarının sadece senkronize edilmesini kendi isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Yahut bununla birlikte dilerseniz sadece MPG, AVI, WMV, MOV, MPEG, MP4 video formatlı dosyaların senkronize edilmesini sağlayabilirsiniz. Sadece resim ve video değil metin dosyaları, müzik dosyaları ve diğer formatlar da eklenebilir. 

Dosya aktarma ve bu süreci hızlandırmak için yan yana iki pencereden kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kablolu ya da kablosuz LAN ağı yahut çıkarılabilir sürücüler arasında bağlantı kurarak dosyaları yedekleyebilirsiniz. Program ile iki bilgisayar arasında dosya transeri sağlayabildiğiniz gibi mobil cihazlarınıza Laplink Sync uygulamasını yükleyerek çoklu cihazlarınız arasında da bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. 

Sonuç olarak Laplink Sync programı deneyimsiz olan kullanıcılar tarafından bile rahatlıkla kullanılabilecek başarılı bir dosya yedekleme ve bilgisayarlar arasında dosya transferi sağlayacak bir hizmettir.

İlgili Uygulamalar

 • Syncthing

  Syncthing

  Dosya Paylaşımı

  4.0

  İndir

 • MediaFire

  MediaFire

  Dosya Paylaşımı

  4.0

  İndir

 • Laplink Sync

  Laplink Sync

  Dosya Paylaşımı

  4.0

  İndir

 • Tixati

  Tixati

  Dosya Paylaşımı

  4.0

  İndir

 • MultiCloudBackup

  MultiCloudBackup

  Dosya Paylaşımı

  4.0

  İndir

Popüler Şimdi

 • img

  BCUninstaller

  Program Kaldırıcılar

  4.0

  İndir

 • img

  EMCO Malware Destroyer

  Güvenlik & Hack

  4.0

  İndir

 • img

  UltraSurf

  Güvenlik

  5.0

  İndir

 • img

  LFS Live For Speed

  Araba

  4.0

  İndir

 • img

  Nsasoft Hardware Software Inventory

  Sistem Araçları

  4.0

  İndir

Popüler APK
background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1