Syncthing

4.0
Derecelendirme

4,007+

İndirme

Tüm Yaşlar

YAŞ
angleMark
4.5
Derecelendirme
500 Mn+
İndirme
17 yaş ve üzeri yetişkin
YAŞ

Syncthing Hakkında

Syncthing programı sayesinde farklı cihazlar arasında hızlı bir şekilde dosyalarınızı paylaşabilirsiniz. 

Çalışmalarınızı birden çok makine arasında bölmek, genellikle çeşitli belgeleri aygıtlar arasında aktarmanızı gerektirir ve uygun araçları yoksa  bu görev zor bir hale gelebilir. 

Neyse ki günümüzde size, alakalı özellikler sunarak işinizi basitleştirmenize yardımcı olan çok çeşitli dosya paylaşım yazılımı çözümleri bulunmaktadır. Bu uygulamalardan birisi Synching'tir.

Bu programın amaçlandığı şekilde çalışması için İnternet bağlantısı ve web tarayıcınız olması gerektiğini lütfen unutmayın.

Web tabanlı GUI

Syncthing, farklı aygıtlar arasında belgeleri uygun bir şekilde paylaşmanızı sağlayan bir dosya paylaşım uygulamasıdır. Web tabanlı Grafiksel Kullanıcı Arayüzü (GUI), yeterli bir web tarayıcısı içeren herhangi bir İnternet özellikli cihazdan erişmesini mümkün kılar.

Bu yardımcı program, basit işlevleri içeren kullanıcı dostu bir düzen ile gelir; böylece birçok kullanıcının fonksiyonlarından istifade etmesine izin verilir. Bununla birlikte, bileşenlerinin bazıları oldukça teknik olduğundan, bunları tam olarak çalıştırmak için en az orta düzeyde bilgisayar kullanım deneyimi gerektirir. 

Dokümanları cihazlar arasında güvenli bir şekilde paylaşın

Dosyaları üçüncü parti bir sunucuya yüklemenize gerek kalmadan farklı cihazlar arasında aktarmanın uygun bir yoluna ihtiyacınız varsa, bu uygulamaya güvenebilirsiniz. Bu hizmet aracılığıyla işleme koyduğunuz her öğe TLS ile şifrelenir; bu nedenle güvenlik ihlalleri konusunda endişelenmeniz gerekmez.

Dahası, bu uygulama kimlik doğrulama desteğine sahiptir, böylece açıkça tanımladığınız dışındaki hiçbir yere veri gönderilmez. Böylece genel güvenlik düzeyini artırabilirsiniz.

Gelişmiş yapılandırma gerekmiyor

Syncthing, sizin tarafınızdan herhangi bir karmaşık ayarlama gerektirmez. Yerel ağınızda olsun ya da olmasın, dokümanlarına erişmenizi sağlamak için başkalarıyla paylaşabileceğiniz bir kimliği sağlar.

Özetlemek gerekirse Syncthing, belgeleri üçüncü parti sunuculara yüklemenize gerek kalmadan diğer cihazlarla paylaşmanızı sağlayan güçlü bir dosya paylaşım programıdır. Kolay anlaşılır özellikleri barındıran pürüzsüz bir web tabanlı GUI ile birlikte gelir ve hem etkin hem de erişilebilir olmasını sağlar.

İlgili Uygulamalar

 • Syncthing

  Syncthing

  Dosya Paylaşımı

  4.0

  İndir

 • MediaFire

  MediaFire

  Dosya Paylaşımı

  4.0

  İndir

 • Laplink Sync

  Laplink Sync

  Dosya Paylaşımı

  4.0

  İndir

 • Tixati

  Tixati

  Dosya Paylaşımı

  4.0

  İndir

 • MultiCloudBackup

  MultiCloudBackup

  Dosya Paylaşımı

  4.0

  İndir

Popüler Şimdi

 • img

  GTA: San Andreas Addon - Chevy Chevelle Rustelle

  Dosya - Sürücü Yönetimi

  4.0

  İndir

 • img

  Heroes of Dark Dungeon

  Aksiyon

  4.0

  İndir

 • img

  Skype

  Chat

  5.0

  İndir

 • img

  NBA 2K17

  Spor

  4.0

  İndir

 • img

  Debut Video Capture Software

  Yardımcı Programlar

  4.0

  İndir

Popüler APK
background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1